Hai Hua – elektroakupunktúra

 

Vo východoázijských krajinách sa používa množstvo tradičných masážnych techník. Čínskym špecialistom sa však podaril unikátny objav – rýchlo účinný prístroj na liečenie s názvom Hai Hua.
Tento domáci lekár lieči a uzdravuje podľa tradičných čínskych metód bodov JING-LUO a JIANG-FU a to spojením efektu piatich základných metód čínskej medicíny – akupunktúry, moxibucie, elektroterapie, bankovania a magnetoterapie. Dokáže zbaviť chorého ťažkostí a problémov bez medikamentóznej liečby. Nahrádza klasickú akupunktúru, elektroliečbu i masáže. Lieči bez ihiel, následných bolestí a akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Prístroj HAI HUA je malý, skladný a nehlučný ľahko ovládateľný prístroj použiteľný prakticky kdekoľvek (doma, na dovolenke…). Aplikuje sa pomocou malých samolepiacich elektród. Najzvláštnejšie a najdôležitejšie na ňom je ale to, že dokáže harmonizovať činnosť orgánov a celého tela prostredníctvom čínskej hudby, presnejšie hudobných vibrácií, ktoré prechádzajú cez akupunktúrne dráhy. Túto hudbu ale ľudské ucho nie je schopné vnímať. Pomocou HAI HUA sa dosahujú naozaj vynikajúce výsledky pri liečbe interných, neurologických, chirurgických, ortopedických, alergických, dermatologických, pediatrických, ale aj zmyslových ochorení. Vďaka nemu je možné skončiť s fajčením, redukovať hmotnosť, obnoviť obranyschopnosť organizmu a v lekárskej kozmetike dosiahnuť výrazné skrášlenie tváre.

Absolútnou výhodou tohto prístroja je, že i človek bez akýchkoľvek znalostí medicíny, sa po prečítaní inštrukcií a vďaka jeho jednoduchej obsluhe, dokáže liečiť úplne sám. Ďalšou, nie menej zaujímavou, výhodou liečby pomocou HAI HUA je jej krátkodobosť a bezbolestnosť s evidentne rýchlym uzdravujúcim účinkom.

V našej praxi ju najviac využívame pri bolestiach chrbtice, či akútnych, alebo chronických. Pri bolestiach kĺbov, ale aj pri diagnózach ako tenisový lakeť, zmrznuté rameno či syndróm karpálneho tunela.