Niečo o nás

Milí návštevníci

dovoľte nám predstaviť sa. Voláme sa Adriana Kupcová  a Richard Knoška. Okrem masérskych služieb a terapií sa zameriavame na alternatívne spôsoby pomoci. Naše masérske a regeneračné služby ponúkame v Košiciach a Banskej Bystrici.

Prevádzame klasické aj špeciálne masáže a terapie , zameriavame sa na kraniosakrálnu terapiu, reflexnú masáž chodidiel a shiatsu. Prevádzame aj Dornovu metódu – narovnávanie skolióz, narovnávanie rozdielnej dĺžky dolných končatín, staráme sa o regeneráciu platničiek Breussovou masážou. Prevádzame rôzne ozdravné cvičenia podľa stavu klienta aj na základe vyšetrenia analýzy držania tela a skrátených či oslabených svalov. Spirálnou stabilizáciou /SM systém/ ponúkame možnosť riešenia aj takých stavov , ako sú hernie , protrúzie diskov, liečba skoliózy v detskom aj dospelom veku bez korzetov, regeneráciu športovcov a bolesti pohybového aparátu.  V ponuke sú aj ďalšie metódy uvoľnenia a pomoci organizmu ako je thajská masáž tváre, bankovanie, moxovanie .

Richard využíva pri práci aj tradičnú čínsku medicínu, ktorá sa v spojení s ostatnými procedúrami javí ako veľmi účinná. Môžeme klientom ponúknuť možnosť duálnej energie – mužskú a ženskú energiu zároveň. Každý človek totiž potrebuje energie obidve a tak môže získať rovnováhu a doplniť práve to, čo mu chýba.

Vyskúšať si môžete aj netradičné masáže, ktoré sú spojením viacerých techník – Kráľovská masáž v trvaní 3 hodín , alebo  veľmi obľúbená masáž- Mních z východu. Masáž Kleopatra pre krásu a relax, či 4 ručná energetická masáž.

Masáž je príjemným ošetrením tela, ducha i duše. Dotyk je najprirodzenejšou a najzákladnejšou potrebou všetkým živým bytostí.

Každý z nás reaguje na masáž individuálne. Niektorí reagujeme tak, že sa stav môže zhoršiť , alebo naopak cítime okamžitú úľavu. Niekedy človek zareaguje teplotou, nádchou , zvýšenou teplotou, celkovou detoxikáciou, bolesťami hlavy .Môžu nastať bolesti postihnutých miest a ďalšie možné nepríjemnosti , na ktoré vás upozorníme a ktoré v krátkej dobe vymiznú a Vám sa výrazne uľaví a stav zlepší.

Nie je našou filozofiou, aby k nám ľudia chodili ubolení na masáže a terapie, ale aby sme spoločne našli optimálny spôsob ako si môžete pomôcť , pokiaľ možno okamžite a natrvalo a k nám aby ste chodili relaxovať, ak sa rozhodnete .

Chovajte sa k svojmu telu tak, aby sa v ňom Vašej duši páčilo čo najdlhšie..

S prianím lásky v srdci , slnka v živote a svetla v duši

Adriana a Richard