Kto bol u nás

Radovan Cútt

Bývalý mládežnícky reprezentant SR, posledné roky jeden z najproduktívnejších hráčov 1. Slovenskej hokejovej ligy, momentálne pôsobí v Michalovciach.


Vadim Sachrajcuk

Jeden z najúspešnejších hokejových hráčov histórie Ukrajiny, navštevoval nás počas angažmánu vo Zvolene.


Tomáš Méry

Rodák z Bratislavy, ktorý nás navštevoval počas angažmánu vo Zvolene, momentálne hokejovo pôsobí v Nemecku.


Boris Lieskovský

Slovenský reprezentant v Teakwonde, 15 násobný majster Slovenskej republiky, 6x Master Českej republiky, Slovensko reprezentoval na letných univerziádach, majstrovstvách sveta aj Európy.


Táňa Vraňúchová

Hádzanárka, momentálne hrá za Prešov.


Michal Šeda

Rodák z Pardubíc nás navštevoval počas kariéry v Košiciach, kde vybojoval 4 tituly Majstra Slovenska a 2 x sa stal vicemajstrom Slovenska.


Marek Čiliak

Hokejový brankár, ktorý posledné roky patrí k špičke českej extraligy. Bývalý mládežnícky reprezentant a súčasný reprezentant širšieho výberu Slovenskej reprezentácie. Ročník 2016/2017 vyhral s Brnom majstrovský titul a zároveň bol vyhlásený za najlepšieho brankára sezóny v Českej extralige. Ako rodák zo Zvolena nás navštevoval v minulosti v našej prevádzke vo Zvolene.


Iveta Chlebáková

Bývalá paralympionička v zjazdovom lyžovaní, víťazka športovej kategórie ankety Ženy roka 2007, získala dve bronzové medaily zo Salt Lake City 2002, 1 bronzovú medailu z Turína 2006 a mnoho ďalších fantastických úspechov. Navštevuje nás v našej prevádzke v Banskej Bystrici.


Simona Rakytová

Fitnesska súťažiaca vo federácii ICN v kategórii Bikiny fitness a Bikiny Angel. 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska – Bikiny Open, 1. miesto na Majstrovstvách Slovenska – Bikiny Angel, 1. miesto Summer Grand Prix v oboch kategóriách.
Navštevuje nás v našej prevádzke v Banskej Bystrici.