Kráľovská masáž

Táto terapia alebo masáž je zmesou viacerých ozdravných techník, ktoré sú spojené do jednej ucelenej terapie, ktorá zákazníkovi poskytne maximálny relax, zdravie a pohodu. Používajú sa techniky a prvky klasickej, Breussovej, reflexnej masáže chodidiel, stláčajú sa reflexné zóny na chrbte špeciálnou bambusovou tyčou, využíva sa skvelá thajská masáž tváre a ošetrenie reflexných zón brucha diagnostickými hmatmi z masáže shiatsu. Pri masáži sa ďalej bude využívať ošetrenie kraniosakrálneho toku prvkami kraniosakrajnej terapie, na záver bude harmonizácia a ošetrenie čakrového systému tibetskou miskou a relaxácia s kryštálmi.

Táto terapia je netradičné skĺbenie rôznych alternatívnych techník, využívame pri nej rôzne druhy oleja olej s rozmarínom na uvoľnenie svalstva, ľubovníkový olej na výživu a regeneráciu medzistavcových platničiek, kokosový olej pôsobiaci antibakteriálne a zároveň aj vyživujúco, olej na výživu pleti a proti vráskam.

Táto procedúra teda kompletne uvoľní svalové napätie na celom tele, špeciálnymi hmatmi z Breussovej masáže vyživí a zregeneruje medzistavcové platničky, cez reflexné plôšky sa bude pôsobiť na celý organizmus (orgány, pohybový systém, oporný systém…) bude sa pôsobiť na celý lymfatický systém organizmu, ktorý bude obohatený prvkami thajskej masáže tváre, energetická vyrovnanie diagnostickým systémom z masáže shiatsu, a masáže Chi Nie Tsang, blokované energie budú uvoľnené prvkami kraniosakrálnej terapie a hudba tibetskej misky Vás úplne doladí k dokonalej rovnováhe pocitu získania energie, zladenia energetických centier – čakier. Na úplný záver budete oddychovať pri Schultzovom autogénnom tréningu, kde ešte viac zrelaxujete pri relaxačnej hudbe s hovorením slovom.

Kráľovská masáž je exkluzívna ponuka rôznych techník, ktorú sa oplatí vyskúšať.

Táto skvelá procedúra bude trvať 3 hodiny, kde sa Vám dostane maximálneho odpočinku a zrelaxovania.

Cena tejto terapie je: 65 eur