Masáž Mních z východu

Je kombináciou 3 rôznych terapií, ktoré pochádzajú z východnej filozofie. Ich kombináciu sme začali využívať a spájať a prichádzali sme na to, že kombináciou dosiahneme zlepšený efekt, odstránenia problému. Terapia využíva japonskú tlakovú masáž shiatsu, ktorá uvoľňuje energetické blokácie, stagnácie energie čchi. Uvoľňuje taktiež svalovo – šľachový systém, využíva pasívne cvičenie s klientom a odstraňuje funkčné blokácie pohybového aparátu na celom tele. Využíva taktiež diagnostiku Hara, kde sa zisťuje aktuálny energetický stav orgánov cez brušnú dutinu, alebo oblasť chrbta.

Ďalšou skvelou metódou je masáž Chi Nei Tsang, ktorá sa robí hlavne v oblasti brušnej dutiny a využíva hlboké uvoľnenie svalov a orgánov brušnej dutiny. Vie naštartovať trávenie, odstrániť napätie v oblasti brušnej dutiny, nastaví prirodzenú detoxikáciu (vylučovanie toxínov) z tela. Nakoľko sa o brušnej dutine a hlavne o črevách rozpráva ako o druhom mozgu, priaznivo pôsobí teda na celý organizmus.

Harmonizácia tibetskou miskou, je ako záver terapie, kedy sa harmonizuje energetický systém a klient sa vylaďuje do pozitívnych vibrácií. Harmonizuje sa základný čakrový systém. Klienti na túto zvukovú terapiu veľmi dobre reagujú, cítia pocit uvoľnenia, vyplavenie pozitívnych emócií, či vypratanie zbytočných myšlienok, ktoré telo zaťažujú.

Táto terapia trvá 150 minút ,posledných 15-20 minút človek vstrebáva zážitok a začína si uvedomovať svoje telo a pokojne leží.

Cena terapie je 60 €