S pravdou von – 4. časť

S pravdou von: Po dlhšom čase, kedy pracovné vyťaženie bolo ozaj veľké, pridávam ďalší postreh- príbeh mojej rubriky, ktorá keď posunie aspoň jedného človeka v živote, bude pre mňa hodnotná.

Dnes to bude o mojom synovi a zákone príťažlivosti. O tom ako nás niekedy deti učia. Samozrejme ako to funguje a bude fungovať, lebo rezonanciu neoklameš.
Môj malý Miško mal obľúbený autobus, ktorý so sebou nosí všade so sebou- hocikde sa s ním vie zabaviť a pohrať. Nosí ho pravidelne aj do škôlky. Jeden jeho kamarát v škôlke chcel autobus požičať. Miško samozrejme hneď nechcel, ale ďalšie dni už začal rozmýšľať, že autobus predsa požičia. Jeden deň, som prišiel domov z práce a vraví mi: Vymenil som autobus za gaštany. Človeku by napadlo, preboha aká to výmena však gaštany človek nazbiera kdekoľvek. My to nechávame všetko na ňom, aby bol zodpovedný za svoje rozhodnutia a vedel sa rozhodovať sám aj v budúcnosti. Na moje prekvapenie, rezonancia vesmíru prišla tak skoro, že za pár dní po príchode z práce ma Miško prekvapí vo dverách a vraví mi. Tatík mám 3 nové autobusy (a kopec iných vecí), doniesla mi teta. Hneď za tým ďalšia veta: Vidíš dal som autobus kamarátovi on mi dal gaštany a teraz mi prišli nové väčšie autobusy. Skoro som odpadol, ako mu to super funguje, nič neanalyzuje proste vykoná a je spokojný. 🙂

Toto by sme mali využiť všetci vnútorný pocit, nebyť až príliš naviazaný na veci, ktoré už nevyužívame(nehráme sa s nimi) a samozrejme priťahovať k sebe skutočne to čo chceme- nie to čo nechceme. To znamená v praxi rozprávam o tom čo chcem, nie o tom čo nechcem 😀

Pozdravujem aj všetkých ľudí s plnými skriňami a vecami v nej čo nemali na sebe 10 a viac rokov. Pokiaľ tu skriňu nevypracete, nepríde nič nové(možno ani financie na nové oblečenie). To isté platí aj o partneroch a partnerkách.