S pravdou von – 7. časť

S pravdou von: Po dlhšom čase, sa znovu hlásim s nejakým poznatkom, ktorý nás snáď obohatí, prípadne nám spríjemní aspoň večer. Dlhšie som rozmýšľal, čo by som mal napísať, aby som sa neopakoval, aby to bolo zaujímavé a hlavne, aby to nebolo z povinnosti. Z povinnosti nie je ani sex perfektný, nie? 😀

Písal som naposledy o vnútornej sile, že dokážete čokoľvek. Dokážete úplne všetko v čo skutočne veríte, dokonca aj v to, čo ja a ostatní neveria, ale vy ste presvedčený, že to proste už je-existuje. Posledné roky ma navštevuje dosť veľa ľudí s rôznymi zdravotnými problémami, väčšinou sú to ľudia, ktorí majú pohybové problémy, bolesti chrbtice a podobne. Medzi nimi sú aj ľudia, ktorí majú problémy aj iných charakterov či fyzických, prípadne aj psychických. Po niekoľkých rokoch môžem povedať, že nemá obdoby, ako vie zdravotný stav ovplyvniť nastavenie klienta. Jeho regeneráciu, hojenie, prípadne aj usmrtenie rakovinových buniek. Všetko máme vo svojich rukách, aj náš zdravotný stav. Pokiaľ sme sa už dostali do zhoršeného zdravotného stavu, vieme si to uzdravovacím programovaním mozgu, veľmi rýchlo zmeniť. Tak isto si vieme chybným programovaním aj zhmotniť mnohé problémy. Ako to robiť, sú nato potrebné konkrétne slová ? riekanky či magické vety? Myslím si, že každý si nájde to svoje, hlavne to, čo je nám príjemné. Aby som sa už neopakoval dokola o tom istom prihadzujem sem krátky príbeh.

Mal som 18 rokov, keď som začal pociťovať obrovské bolesti chrbtice, ktoré neskôr vyžarovali do mojej nohy. V tom čase som hrával hokej a myslel som len na to, že či budem môcť hrať ďalej a či nie je ohrozená moja kariéra. :-DAbsolvoval som mnoho vyšetrení u rôznych špecialistov, ktorí sa postupne zhodli na jednej vete: Vy s hokejom budete musieť prestať určite budete mať celý život problémy s chrbticou a vašimi platničkami, do 25 roka života, môžete počítať aj s operáciou, aby ste mohli chodiť. Nebojte sa, budete si môcť raz do týždňa trocha zaplávať a snáď nebude každý pohyb pre Vás bolestivý. Prišiel som domov a rozmýšľal som: prečo sa to stalo mne ? Samozrejme tento problém má aj svoj fyzický, ale aj mentálny problém. Po neúspešných začiatkoch liečenia klasickou medicínou na môj problém som povedal dosť!!!! Všetci mi zakazovali cvičiť, nehýbať sa, nechodiť k šarlatánom- ako povedal pán primár, keď raz zbadal na mojom chrbte krúžky po bankovaní. Vyhľadal som teda fyzioterapeuta, požičal si pár knižiek a začala práca na samom sebe. Každý večer, som si predstavoval ako sa mi regeneruje a zasúva platnička, ako sa stavce rozťahujú, ako nemám bolesti a nemusím krívať ako “Žofré de Pejrak” z Angeliky. Po roku prišiel šok, cítil som sa výborne, ale nález mi podľa lekárov nezmizne nikdy. Pri kontrole po roku lekárka len neveriacky krútila hlavou a vraví tam musela byť zle určená diagnóza takto to dať dokopy za rok to nie je možné. Ja jej vravím pani doktorka tak mi to určili 4 nezávislí doktori. A čo ste boli na tom ozóne?( vtedy úplná novinka, ktorá začínala v Žiline). Nie, len som cvičil, začal som sa inak správať k svojmu telu a pozitívne myslieť. Zasmiala sa a poslala ma domov. Dnes môžem povedať, že po viacerých rokoch som bez akejkoľvek bolesti aj pri niekedy ťažkých fyzických zaťaženiach, samozrejme vykonávam cviky, ktoré viem, že ma držia v kondícii a zdraví, ale v prvom rade myslím, aby to bolo pre moje telo správne. Verte toto bola len ľahká diagnóza, ale pre mňa v 18 rokoch to bol skutočný zázrak, nielen pre mňa, ale aj pre lekárov. 🙂

Je veľmi veľa ľudí čo sa dostali z oveľa ťažších a zákernejších ochorení, museli len pochopiť, kde robia chybu a zadať správny program. Veriť vo svoje vlastné uzdravovacie sily. Samozrejme tým nikoho nechcem nahovárať, že nemajú vyhľadať lekára pri zdravotnom probléme a liečiť sa len myslením. Všetko je aj tak v našich rukách a každý máme právo rozhodnúť o sebe sami. Čiže ak ste aktivovali z minula svoju vnútornú silu, verte, že nám pomôže k liečeniu samého seba. Zadajte zámer, a ide to.

Držím Vám palce, myslite na to čo chcete- Na čo myslíme to sa zhmotňuje 🙂 Pamätajte, želám čarovný večer, plný zážitkov a pozitívnych programov.

Ahojte priatelia 🙂 Odpáľte to už dnes večer, budete sa cítiť perfektne.