TDP lampa

TDP lampa

TDP lampa GOU GONG je revolučný terapeutický prístroj, ktorý vynašla skupina vedcov a lekárov vo výskumnom inštitúte v Ghongging v Číne.

Kľúčovým prvkom TDP lampy je unikátna patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá 33 minerálmi. Keď sa minerálna platňa nahreje na určitú teplotu (cca 280°), produkuje jedinečné bio spektrum elektromagnetických vĺn, ktoré dokáže ľudské telo prijímať. Spektrum elektromagnetických vĺn produkovaných TDP lampou je zhodné so spektrom elektromagnetických vĺn zdravých buniek. Tak sa v organizme dokáže opäť vytvárať prirodzená rovnováha a dokážu sa regenerovať aj poškodené bunky. To že naše telo potrebuje minerály, je všeobecne známa vec. Avšak to, že tieto minerály môžu účinkovať aj zvonku a prostredníctvom určitých elektromagnetických vibrácií podnecovať organizmus k samo uzdraveniu, bolo objavené len prednedávnom v Číne.

 

 

TDP lampa a jej účinky:

 

 1. pozitívne pôsobí pri viac ako 120 chorobách
 2. uľavuje od bolesti
 3. má silné protizápalové účinky
 4. ukľudňuje psychiku, podporuje zdravý spánok
 5. aktivuje telesné tekutiny
 6. zvyšuje imunitu a prirodzenú obranyschopnosť organizmu
 7. odstraňuje stres, únavu a napätie
 8. detoxikuje
 9. harmonizuje organizmus
 10. spúšťa v tele samoliečiace procesy
 11. zvyšuje schopnosť organizmu využívať výživné látky z potravín
 12. zvyšuje množstvo energie v organizme
 13. zvyšuje tvorbu enzýmov antioxidačnej ochrany
 14. zabraňuje poškodeniu DNA v bunkách, podporuje tvorbu DNA a RNA
 15. spomaľuje proces starnutia buniek
 16. zvyšuje aktivitu v nervových bunkách
 17. nemá negatívne vedľajšie účinky
 18. úspešne vyhovela testom ako zdravotnícky prístroj v TUV Theinland

 

Terapeutická TDP lampa sa osvedčila ako mimoriadne účinná pri ošetrovaní početných chorôb, ako bolesti svalov a iné bolesti, ľahké poranenia, artritída a rôzne kožné ochorenia.

 

Prináša rýchlu úlavu pri bolestiach chrbta, šije a hlavy.
Zmierni chronické prechladnutia. Zápaly, rany a zlomeniny kostí sa v mnohých prípadoch liečia oveľa rýchlejšie.
Okrem týchto zjavných predností sa terapeutická TDP lampa osvedčila na povzbudenie látkovej výmeny, reguláciu fyziologických úkazov podvýživy a pri zmiernenie zápalov.
Podobne ako pri akupunktúre sa posilňuje a obnovuje narušený tok energie v meridiánoch.

 

TDP lampa priaznivo pôsobí aj na akné, angínu pectoris, artritídu, astmu, bolesti hlavy, bolesti chrbta, bolesti kĺbov, bolestiach kolien, bolestiach podbrušia, bolesti zubov, bronchitída, celulitída, citlivosť na počasie, cukrovka, ekzémy, fraktúry, gastritída, hepatitída, herpes, hnačka, chrápanie, chrípka, chronické bolesti, impotencia, infekcie rán, ischias, kožné vredy, menštruačné problémy, migréna, nádcha, napätie, natiahnutie šliach, nespavosť, popáleniny, neurodermitída, nočné pomočovanie, omrzliny, osteoporóza, prostata, plesne, reuma, seknutie v krížoch, únava, vredy, vysoký krvný tlak.

 

Terapeutická TDP lampa sa nesmie aplikovať pri používaní kardiostimulátora. Kedže terapeutická TDP lampa produkuje teplo, môže sa používat pri horúčke a cukrovke, pri rozšírení ciev len pod dohľadom lekára, terapeuta, liečiteľa atď.

Dôvodom je, že v dôsledku straty citlivosti pokožky v ojedinelých prípadoch môže dôjst k popáleninám kože, ak sa TDP lampa používa velmi blízko pri pokožke. U tehotných žien by sa mala terapeutická TDP lampa používat až po 3. mesiaci, pričom sa oblasť brucha nesmie priamo ožarovat.

Tento revolucný terapeutický prístroj má značný terapeutický efekt na rôzne systémy ludského tela, ako na srdcovo-cievny systém, tráviaci systém a na močové a pohlavné orgány.
Terapeutická TDP lampa prešla v Číne a Amerike stovkami testov vo výskumných inštitútoch,
klinikách a na univerzitách. Na medzinárodných výstavách získala niekoľko ocenení. Celosvetovo sa predalo už niekolko miliónov kusov a konečne prichádza aj na Slovensko a do Českej republiky.

Terapeutická TDP lampa má obzvlášt dobrý vplyv na tažké a dlhotrvajúce ochorenia. Preto sa ľudovo nazýva aj „čínska zázračná lampa“ alebo „čínska lampa“. V súčasnosti, keď sa stále viac šetrí a celková situácia štátneho zdravotníctva sa stále zhoršuje, je o to viac dôležitejšie, aby sme sa sami postarali o svoje zdravie. Terapeutická TDP lampa nám môže byt pri tom dobrým pomocným prostriedkom. Je rovnako vhodná pre terapeutické zariadenia, ako aj pre domáce použitie. Táto liečebná metóda zodpovedá čínskym predstavám o starostlivosti o zdravie a životnú silu, lebo len v zharmonizovanom, silnom organizme sotva vznikne nejaká choroba.