S pravdou von – 13. časť

S pravdou von: Zase píšem nejaké riadky, o čom dnes budem písať? O tom, že všetci čakáme všetko od ostatných a nič nechceme spraviť. O tom veľa krát vieme aj sami. Nemusíme pritom robiť nič fyzicky, môžeme pracovať hlavne mentálne (snívať). Často krát je to o tom že sa nadrieme ako kone, a potom myslíme na to ako je to všetko zle. Zlá vláda, zlí kamaráti, zlé podmienky, len ja mám tu smolu a len mne sa nedarí. Toto všetko sú bežné aj slovenské výhovorky. Tento článok by som mohol nazvať aj: Čo robím to posilňujem, alebo ako sa zmeniť za 21 dní.

Čiže,čo by to mohlo v praxi znamenať?? Nemyslieť na to, že nechcem byť chorý, ale chcem byť zdravý, nie že nechcem byť chudobný, ale chcem byť bohatý. To keď prosím ráno, keď idem do roboty aby neboli zápchy, ale aby bola prázdna cesta. Toto by sme mali poznať, však o tom som písal aj v minulosti.

Čo tak o činnostiach, ktoré tiež posilujú to čo robíme. Vojna bude vždy vyvolávať ďalšiu vojnu, protest bude vytvárať ďalší protest, tak ako hnev vytvára ďalší hnev.

Každá jedna myšlienka nás vie ovplyvniť, množstvo z nás číta množstvo kníh, ale nevie to aplikovať do praxe. Prečo??
Nemáme prax, vždy je to o praxi, tak ako keď sa niečo učíme, ide nám to s určitými skúsenosťami lepšie. Praxou pozitívneho myslenia, priťahovania si do života pozitívne veci a praktizovanie správnych činností.

Čo keby sme boli v takejto vibrácií 21 dní, len na to pozitívnom. Len to čo nás naplňuje, žiadne rozhorčovanie sa nad politikou, žiadne negatívne emócie ohľadne ľudí, ktorý sa Vám nezdali až tak pozitívni. Priťahovanie správnych ľudí v správny čas. Znie to ako z rozprávky??? Prečo 21 dni, lebo 7 a 3 sú predsa magické čísla a 7×3 je predsa 21 🙂 V rôznych textoch východného učenia som našiel koncovku 21, či to bolo pri očistných pôstoch (hladovkách) či to boli texty o meditáciách tibetských mníchov spojené s číslom 21. Tak isto som to zistil na sebe, že keď som niečo praktizoval 21 dní a viac do môjho mozgu sa to tak hlboko dostalo, že telo aj duch vyžadovalo tú činnosť aplikovať pravidelne.

Čo tak sa naštartovať. Mnoho ľudí mi vraví, že im to nejde, vydržia pozitívni maximálne 3 dni a potom ich eufória odpadá.
Je to len na nás, udržať sa vo vibrácií akú chceme. Je to o praktizovaní 🙂

Minulý víkend som sa dostal na zaujímavý seminár, prvýkrát som zažil seminár, kde neprišiel človek, ktorý by nám niekoľko hodín prednášal a 5 % času praktizoval, ale práve naopak 🙂
Celý seminár bol o praxi, o človeku. Medzi tým pár riadkov a prax, všetci účastníci boli nadšení. Prečo ??? Lebo sme si všetko reálne skúsili, zažili ten pocit. Našli sme si vlastnú cestu nájsť ten pocit, čiže vieme jednoducho aplikovať opätovné naladenie. Bolo to úžasné 🙂

Čo vy na to ??? Dali by ste 21 dní pozitívnej vlny ? Bez toho, aby ste niečo kritizovali, posudzovali či ohovárali??

Poďme do toho spolu 🙂 21 dní a následne už nebudete chcieť odísť z pocitu pozitívneho žitia.

Kto ide do toho so mnou?

Je to ako vo filme Matrix 😀 máte na výber 2 tabletky, ktorú si vyberiete je na Vás. Buď tu kde budeme stále v strachu a pocitu toho negatívneho bytia, alebo tú druhú, ktorá nám otvára nové možnosti, príležitosti a rozkvet.

Zamerajme sa počas nasledujúcich 21 dní len na to čo chceme, myšlienkami, nie na to čo chcú iný, čo skutočne chceme Vy 🙂

Nik nevie čo je pre nás správne tak dobre ako my sami. Skúsme to !!!

Kto do toho ide so mnou, môže dať koment pod príspevok.
Uvidíme čo príde po 21 dňoch, keď to neskúsite tak to nezistíte:-)

Vidíme sa za 21 dní 🙂