S pravdou von: Buď čarodejníkom svojho života

Všetci to veľmi dobre vieme, že všetko máme vo svojich rukách. Hoci množstvo ľudí si myslím dokonca sa aj vyhovára na osud a zlé obdobie, lebo si musí odpykať skutky z minulosti. Je to len ich voľba a rozhodnutie. Verte však, že správnym nasmerovaním, si viete akoby misky váh nakloniť na svoju stranu. Svojím vyžarovaním správaním, či životnými postojmi si formujeme náš život, všetko naokolo. Ľudí ktorých stretávame, nestretávame náhodne. Situácie, do ktorých sa dostávame, nás nezastihnú len tak. Absolútne všetko je odrazom nášho bytia či myslenia. Áno aj voľba zamestnania, partnera, či priateľov. Každou jednou situáciou si však ovplyvňujeme tú ďalšiu a ďalšiu.

Humorné na tom je to, že je v podstate úplne jedno čo človek počas života zažíva, ale ide skôr o to ako tie momenty prežíva a ďalej aplikuje do svojho života.

V minulosti vedeli čarodejníci radiť všetkým navôkol, ale ako by nevedeli pomôcť samým sebe. Presne teraz je ten čas pomôcť si vo všetkých úrovniach. Byť úspešný, sebavedomý, krásny, zdravý, skutočne šťastný. Byť sám sebou, ale s tvárou vztýčenou a odhodlaním viery v samého seba.

Máme obrovskú moc meniť všetko na pozitívne vôkol nás, len ju využívame minimálne. Toto obdobie vnímam, aj ako návrat sily do nás ľudí. Akoby symbolizoval tento dátum to, že sa tma začne uberať do úzadia a prichádza svetlo. Tak ako sa pomaličky bude predlžovať deň, tak začnime do svojej duše púšťať svetlo a preberať moc nad svojim životom. Každým dňom vizualizujme svoje šťastné vibrácie navonok.

Éra liečiteľov, mágov, čarodejníkov, či guruov končí.

Prevezmime zodpovednosť a staňme sa čarodejníkmi nášho života, ktorí si vykúzlia všetko čo bude potrebné.
🙂