S pravdou von: Dať dole masku?

Kto skutočne sme ?

Celé táto Zem je obrovská záhada, doslova natlakovaný hrniec emócií, uzatvorený pokrievkou. Musíme si však uvedomiť dôležitú vec. Akú skutočne hráme úlohu v tejto záhade menom svet? Niekedy mám pocit, že musíme mať až 3-4 vrstvy masiek, ktoré nevieme, či ich vôbec niekedy odhalíme. Skrývame sa, alebo len proste hráme tú hru?

Možno práve táto doba odhalí pravú tvár a možno je veľa vrstiev cibule, aby sme sa dostali k úplnej podstate. Aj tak je najdôležitejšie na tom všetkom, aby sme hrali podľa scenáru. Možno si myslíme, že autor je známy, však je to ako s knihou. Každá má svojho autora vytlačeného na obale knihy. Čo ak sú herecké role dané, ale autor je úplne niekto iný a netuší to ani autor napísaný na knihe?

Predstavte si túto dobu ako obrovskú hru, ktorá nemá víťaza. Má nás len poučiť o tom, že už nebudeme chcieť obdobie masiek na tvári. Karty sú už dávno rozdané priatelia a možno posledné dejstvá pred nami. Každá dobrá hra má aj svoj koniec.

Priatelia, poprosím Vás v tomto období len o úsmev, pokoj, pochopenie a hlavne vnútornú rovnováhu.

Verím, že máte lístky do prvého radu. Jedno srdce a jedna duša, nezabúdajte niekedy nie je ľahké nájsť tú najsprávnejšiu cestu.