S pravdou von: Vyvolený

Myslíš si, že si priemerný, nevynikáš v ničom? Ba dokonca máš pocit, že si vo veľa veciach podpriemerný?

Stále si v živote počúval len, že nič nevymýšľaj a buď rád, že si tam kde si buď rád, že máš robotu, aj keď ťa vôbec nenapĺňa, život, ktorý ťa nebaví?

Vraveli ti, aby si išiel s davom a nedával najavo svoj skutočný názor, ktorý ukrývaš v sebe. Povedali ti, že sa nemusíš zaujímať o nič, však všetci ostatní múdrejší ti povedia, čo je skutočne správne.

Necháš zo sebou robiť čokoľvek, bez toho, aby si si predstavil hlbší význam veci a len slepo počúvaš vrchnosť. Preniesol si si kopu traumatizujúcich zážitkov v detstva a minulosti, ktoré ťa akoby brzdili v dosiahnutí skutočnej slobody?

S materským mliekom si dostával tieto negatívne vzorce deň čo deň, od všetkých tvojich príbuzných? Úplne utlačili tvoje vnútorné Ja, vnútorné dieťa, tvoje svetlo, ktoré je tak potrebné v tejto dobe.

Poviem ti možno novinu: Narodil si sa v úžasnej dobe zvratov, ktorá je odrazom tých najlepších rozprávok s tým najpútavejším dejom.

Možno práve tvoja postava v tom celom chýba, nemusíš byť Spiderman, Batman, Superman či Neo, Gandalf, Janošík, Harry Potter….Môžeš byť sám sebou so svojím menom a prostým Ja otvorený všetkým geniálnym možnostiam tohto obdobia. Obdobia, na ktoré sa čaká už mnoho rokov.

Narodil si sa do tejto doby a máš pocit, že si stále nepotrebný? Nie, nie si! Ak žiješ v tejto dobe, nie si nič iné ako Vyvolený. Máš možnosť vystúpiť zo svojho tieňa a naplno sa prejaviť. Prejavuj sa ale silou vnútra, nie svojho ega. Rozvaha, odvaha, pokojná myseľ či strata tvojho strachu bude viac než potrebná.

Dokážeš absolútne všetko, čo chceš, keď budeš smerovať všetky svoje možnosti tam kde sú potrebné.

Pamätaj aj ty si Vyvolený !

Myslím si, že je to najideálnejšie obdobie na prebudenie Vyvolených.

Preto neváhaj ani chvíľu, zahoď pochybnosti a daj najavo svoje skutočné nepotlačené Ja.

Staň sa tak.