S pravdou von: Nezúfaj, nechaj veci plynúť

Po dlhšom čase sa opäť ozývam, už som mal pocit, že s príspevkami skončím. Posledné mesiace som vytvoril pár príspevkov, ale po prečítaní som si povedal, že môžem vytvoriť vlnu nepochopenia prípadne opačného názoru. Články som vymazal a mám pokoj na duši.

Ruku na srdce aplikovali sme dostatok pozitívneho do nášho reálneho života, vedeli sme žiť tu a teraz??? Niekedy je prax omnoho ťažšia, môžete chodiť po seminároch, čítať knihy, ale proste realita uniká 🙂

Niekedy to jednoducho nejde podľa ružovej knihy, do cesty prídu rôzne prekážky v neočakávaný čas a možno nás zastihnú nie až tak 100 % pripravených, naladených. A čo ??? Vtedy sa treba dať len do stredu a nechať to tak.

Opäť dám storku 🙂

V máji bol úžasne náročný mesiac, z mesiaca na mesiac mám pocit, že by som sa mal klonovať. Záujem ľudí bol a je monstrózní :-D. Do toho všetkého sme začali prevádzkovať nový prístroj Tréning vysokohorským vzduchom, prestavbu webovej stránky a mnoho ďalších vecí v neposlednom rade rodina. Na máj som sa tešil špeciálne na MS v hokeji u nás, v Košiciach, Slováci proste topka, vravel som si pred rokom. V máji som len zo smútkom pozrel na cenu lístkov a povedal si, že priority sú iné, nechal som to tak, iba som si povedal, že sa to zariadi. Kto ma pozná dlhšie, vie, že som skutočný hokejový fajnšmeker, skoro ako kajnšmetke 😀 Na hokej som chcel zobrať aj Miška a moju ženu, však je to udalosť, ktorá je brutálne výnimočná. Úplne som vypol a nedával som do toho energiu, len na začiatku myšlienku staň sa.

Čo myslíte čo sa stalo? Bol som tam? Veru som tam bol, ani neviem ako, z čista jasna, keby že to niekomu poviem pred šampionátom označí ma za blázna s ružovými okuliarmi.
Bol som presne na 9 zápasoch. Nejaké zápasy som dostal, vďaka skvelým ľudom, na zápasoch so mnou bol aj Miško a na niektorých aj Aďka. Na nemenovaný zápas som sa dostal tak, že som sedel vo fun zóne a zazvonil telefón, Rišo pod máš 5 minút. Samozrejme som videl aj Slovákov, môj syn Miško po tom veľmi túžil, boli sme tam spolu a totálne naplno sme si to užili. Proste veľkolepé.

Myslíte si, že mi dal niekto obálku s peniazmi, že choďte? Nie, za všetky zápasy dokopy by som platil veľmi vysokú sumu, ja som však na ne minul asi toľko čo niekto na jeden zápas Slovenska 🙂

Niekedy netreba tlačiť na pílu, treba veci nechať tak a vyslať len zámer, nestarať sa ako a analyzovať, či je to reálne.

Zákon príťažlivosti v praxi sa dá aplikovať na čokoľvek 🙂

See you lajter aligeter 🙂

Krásne sny priatelia 😀