S pravdou von – špeciál

S pravdou von špeciál : Tento diel budem špeciálne venovať udalosti, ktorej som sa zúčastnil a ktorú som si nechal uležať v hlave celý týždeň. Vôbec som najprv neplánoval písať o niečom takom, ale prišiel som na to, že by bol hriech túto informáciu neodovzdať ďalej.

Naposledý som písal o 21 dňoch v pozitívnom naladení. V tomto čase som absolvoval LDS- Leaders development seminars. Rozprávali na ňom leadri Poľskej národnosti, ale medzi divákmi boli ľudia z celého sveta (Slovensko, Rusko, Ukrajina, Taliansko, Nemecko ..). Zhruba 1000 -1500 účastníkov sledovalo nadšene rôznych mentálnych trénerov. Každý mal svoj štýl, svoje metódy, svoje príbehy.

Ako som sa dostal na takýto seminár ?? V lete sme začali spolupracovať s firmou DuoLife, ktorá nás oslovila výnimočnými výživovými doplnkami, za ktorými bola Lekárska rada – lekárov, farmaceutov, ekológov, ktorý sa zaujímajú o prírodné liečenie, naturálnu medicínu, ale používajú vo svojej praxi aj čínsku tradičnú medicínu. Prípravky sme v prvom rade predávali cez náš e-shop, ale doporučovali sme ich zároveň aj v našich prevádzkach, lebo výsledky boli fakt excelentné. Dnes spolupráca s firmou je už na hlbšej úrovni a my sa venujeme nielen predaju, ale celkovej osvete o firme DuoLife. Nakoľko naše názory, boli výrazne podobne, ako názory ľudí, ktorí s firmou pracujú dlhšie, alebo sú aj na čele firmy. Však kedy sa Vám podarí stretnúť s majiteľmi firmy a oni ochotne s Vami rozprávajú, ak ste aj len nejaký predajca, ktorých majú tisíce?

Firma DuoLife ponúka ľudom, ktorí spolupracujú s firmou aj takéto rozvojové semináre. Za 3 dni intenzívnych prednášok, padlo o firme DuoLife asi 60 min. Týchto 60 min. mal k dispozícii Dr. Kardasz biológ, novinár, výskumník a priekopník v liečbe prírodnými prostriedkami, ktorého by človek bol ochotný počúvať tiež hodiny aj dni. Firma sa však zameriava v prvom rade na človeka, na to aby sa cítil dobre, aby bol šťastný, aby vedel nájsť svoju správnu cestu. Samozrejme k tomu patrí aj zdravie, kde odborníci po celom Poľsku chodia prednášať na podujatie – Ži uvedomelo, kde sa rozoberá zdravie v rôznych témach.

Nikdy predtým som sa s takým niečím nestretol, aby špičkoví tréneri, boli zaplatení pre ľudí, ktorí boli vo firme možno len niekoľko dní a poskytli im vzdelávací seminár, ktorý stojí cez 1000 € za 10% percent z ceny. Počas vzdelávacieho seminára nebol ani raz za 3 dni vyvíjaný tlak na množstvo predaja. Všetko bolo zamerané na človeka, na jeho rozvoj -rozhodnutie ostalo na nás.

Prečo všetko toto píšem??? Robím si reklamu ??? Nie 😀

Koľko z nás investovalo do svojho rozvoja niečo za posledný rok? Nejde len o peniaze, ale aj čas, túžbu sa niekde posunúť.
Rôzne vzdelávacie aktivity ohľadne sebarozvoja, ohľadne zdravia Vás môžu posúnúť na úroveň, kedy nájdete svoju vlastnú cestu. Nikdy nehľadajte v ľuďoch, ale v samých sebe. V srdci. Tam sú všetky správne odpovede.

Moje srdce mi povedalo, že idem správne a preto s kľudným svedomím môžem povedať, že aj ja som DuoLife, lebo to tak cítim, lebo viem, že ma to môže posunúť inde, lebo sa stretávam s úspešnými ľuďmi. Uvedomte si, väčšina Vás strhne zo sebou, či na jednu, alebo na druhú stranu. Keď chcete byť úspešný stretávajte sa s úspešnými, keď chcete byť neúspešný rozprávajte pri pive, ako zmeníte svet a ráno pokračujte v stereotypoch, ktoré máte. Každý si môže vybrať.

Ak by mal záujem niekto absolvovať takýto seminár, napríklad aj zadarmo, kontaktujte ma a ja Vám poviem, že sa to dá 🙂 Nemusíte ani spolupracovať s firmou 🙂

PS: Ako Vám ide 21 dňová pozitívna vlna?

Teším sa na odpovede, onedlho budem písať viac o 21 dňoch. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂