S pravdou von – špeciál č. 2

Milí priatelia a zákazníci chceli by sme sa Vám poďakovať za priazeň, dôveru a záujem, ktorý máte v naše schopnosti už niekoľko rokov. Všetko to začalo v roku 2009, kde som začínal vo firme Rege- centrum vo Zvolene. Popri práci som sa neustále vzdelával v podstate nepretržite až do roku 2018 😀 (samozrejme plánujem aj naďalej dopĺňať vedomosti). V roku 2011 som sa osamostatnil a s Adrianou sme sa snažili vytvoriť komplexný program pre každého, kde sa nespája len, fyzioterapia, cvičenie a masáže, ale aj zmena životného štýlu a zmena myslenia, ktorá výrazne vie ovplyvniť všetky faktory života. V roku 2014, sme otvorili stálu prevádzku v Košiciach, kde sme sa chceli zameriavať hlavne na prevenciu, ale aj akútne bolesti pohybového aparátu, lebo aj zo svojich skúseností viem, že je možné prinavrátiť si zdravie zmenou myslenia, správnym cvičením, či pravidelnou starostlivosťou. Každý mesiac sme sa chodili starať aj o klientov do Zvolena. V roku 2017 sme si povedali stačilo, chceme Viac. A otvorili sme pobočku v Banskej Bystrici, kde sme umiestnili zamestnanca a mimo našich služieb raz do mesiac, mohli zákazníci využívať prevádzku denno denne. Stálo to veľa síl a priznám sa niekedy som si vravel či to všetko stojí za to!!! Dnes môžem zhodnotiť, že áno. Kopu spokojných zákazníkov, vyriešených niekoľko ročných zdravotných obtiaží, niekoľko desiatok ľudí, ktorí si mysleli, že sa nevyhnú operácii a vyhli sa jej a majú dlhodobo stabilizovaný stav. Toto všetko sme dosiahli za pomoci všetkých našich klientov, ktorý boli spokojní s našimi službami a boli chodiacou reklamou. Za 9 rokov praxe v obore, som nemusel využívať komerčnú platenú reklamu a mesačne investovať niekoľko stoviek euro do inzerátov a reklamy.

Za toto všetko Ďakujeme!!!!

Naša vízia do budúcnosti je jasná, neopravovať už pokazené, ale nastaviť klienta tak aby sa čo najmenej pokazilo. Zaviesť väčšiu správnu prevenciu pohybového aparátu a tým aj menšie riziko na problémy a bolesti s tým spojené. Tak isto je moja vízia viacej prepojiť u všetkých klientov pochopenie psychosomatiky, ktorá môže výrazne ovplyvňovať zdravotný stav pacienta a môže byť aj hlavnou príčinou bolestí.

Nakoľko máme obrovskú chodiacu reklamu a dozvedám sa od klientov, odkiaľ všade boli poslaný ku nám. Chcel by som sa poďakovať, nie priamo každému jednému, ale všetkým týmto činnom.

Rozhodol som sa spropagovať každý mesiac niekoho, kto tiež rozvíja svoje podnikanie v rôznych oboroch vyniká vo svojom obore a chcem, aby sa o ňom dozvedelo viac ľudí.

Budem propagovať verejne na facebooku, ale chcel by som propagáciu umiestniť aj na našej stránke, aby to našlo čo najviac ľudí a mohlo sa isť presvedčiť o kvalite služieb k danému prevádzkovateľovi.

Nie, nebudem propagovať dohodnuté firmy, ale ľudí u ktorých som reálne bol a poznám ich víziu.

Chcem sa takto poďakovať Vám, ale aj vesmíru za to že dostávam tých klientov, ktorých mám dostať.

Nikdy neviete či sa práve onedlho neocitnete v propagácii Vašich služieb na našich FB stránkach a stránke Masáže a regenerácia.

Želám krásny víkend, užite ho naplno 🙂