S pravdou von: Svetlo na konci tunela

Mnohí z mojich klientov mi povedali, že čakajú, akoby na to svetielko na konci tunela iskierku nádeje. Proste nejaký impulz. Impulz však musí vychádzať najprv z nás, aby sa objavila cesta. Impulz nemusí byť zreteľný, fyzický. Niekedy stačí vyslať myšlienku, alebo byť len pripravený na zmenu. Niekedy nemusíte byť centrom diania, proste len sledujete udalosť z diaľky pozitívne pôsobíte a viete, že Vás to môže výrazne posunúť. Posunúť vo vašej ceste vzdelania sa Veľkou školou života.

Stratiť nádej a byť nie naplno presvedčený o úspechu je tá najväčšia cesta do záhuby.

Tiež som zažil veľa situácií, kedy som cítil beznádej a strach. Najlepšie riešenia boli paradoxne ukryté hlboko vo vnútri môjho Ja.

Raz som sa cítil úplne na dne, prosil som tam hore o znamenie, o niečo. V ten deň som si sadol na peknú vyhliadku a sledoval som panorámu krásneho prostredia niekoľko hodín. Potom mi došlo, že všetko mám vo svojich rukách. Všetky moje udalosti v živote sú odrazom môjho správania, odrazom toho s kým trávim čas a ako sa pritom správam. Z vyhliadky som schádzal s obrovským úsmevom a radosťou.

Dostali sme obrovskú moc do našich rúk. Začneme ju využívať??

Začnime 🙂

Neviem ako vy, ale ja vidím veľké svetlo v tuneli aj pre svet. Pre svet, kde sa vyrovnajú misky váh.

Zem sa prebúdza, alebo ľudia ?

Gerechtigkeit für alle 🙂

Justice for all 🙂