S pravdou von: Sračky z hlavy von, čistý nádych a let

V dnešnej dobe je snáď najväčší búm sa prezentovať verejne. Rozprávať svoj názor, zdieľať ho, ponúkať ho iným ľudom. Na tom nie je predsa nič zlé, každý má na to právo. Bohužiaľ je dnes informácií tak veľa a tak veľmi protichodných, že ľudia strácajú rozlišovať svojou prirodzenou intuíciou čo áno a čo nie. Je jedno čo si vyberiete, to je na každom. Avšak pokiaľ to robíte v panike a strachu, ovplyvnení médiami prípadne splašenými ľuďmi na okolo, môže to priniesť nechutný guľáš.

Keď sa púšťate do čítania niečoho buďte v pokoji s čistou hlavou a hlavne sa nerozčuľujte. Pokiaľ to nedokážete, radšej nesledujte média, nečítajte články a majte pokoj a kľud na duši. Príliš veľa sračiek v hlave môže spôsobiť nerovnováhu, depresie, negatívne či pesimistické zmýšľanie. Môže to blokovať nové nápady, realizácie nových projektov, prirodzenú intuíciu či aktiváciu prirodzeného imunitného systému. Berme si z okolia vždy to, čo nás obohatí, vieme s tým narábať a robiť konkrétne kroky na zmenu.

Robme veci tak aby sme sa nedostávali do zbytočných konfliktov, ktoré nás vyčerpávajú a rozhadzujú našu rovnováhy.

Nenechajte so sebou triasť nesprávnymi objektmi, spravte pár hlbokých nádychov a vydajte sa na svoj let ,v ktorom Vás nik nezastaví a nik nepresvedčí o opaku.

Ľudská myseľ je veľmi ovplyvniteľná, ja som sa v mladom veku o tom presvedčil dosť výrazne.

Bol som psychicky nestabilný, čo ovplyvňovalo môj výkon úplne všade. Začal som v mladom veku navštevovať mentálneho kouča a môj výkon sa po stretnutí výrazne zlepšil, lepšie sa mi učilo, mal som lepšie výkony v športe, bol som úplne iný spoločník v rámci voľného času.
Čo so mnou robil kouč? Upratal mi hlavu a dal do pozornosti priority. Nezabudnem nikdy na vetu: Keď ťa niekto chce zdeptať a uraziť, snaží sa ťa len dostať na svoju úroveň, lebo inak by na teba nemal. Tvoja úloha je zostať v strede a poslať mu jeho myšlienky obratom nazad bez toho, aby to s tebou zamávalo.

Venujte sa veciam čo Vás posúvajú vpred, dávajú Vám odvahu a pozitívnu energiu. Jednajte s láskou, ale aj potrebnou pokorou k všetkému živému. Žijeme v jedinečnom období plnom zmien a očakávaní.

Všetko je na správnej ceste.

Pri pohľade na foto je jasné, že zázraky sa stávajú realitou. 😀

Prajem všetkým veľký kanón pokoja a rovnováhy, správnej intuície a hlavne pozitívneho myslenia.