S pravdou von: Čo ma naučilo toto obdobie?

Množstvo z nás berie toto obdobie ako tragédiu. Niekto je bez príjmov a rozmýšľa ako uživiť rodinu. Iný zasa čaká, kedy sa stretne so svojimi priateľmi a užije si posedenie v krčme pri dobrom pivku 😀 Iným sa zas zrútili plány pobytov, dovoleniek či iných atraktívnych výletov.

Osobne prichádzam na to, že v podstate som bol veľkú časť dňa v práci. Radil som ľudom a riešil ich zdravotné problémy počas celého dňa doslovne od rána do večera. Víkendy som zas doháňal rodinu.

V tomto období som sa vrátil do detských čias. Keby som tu napísal koľko krát som sa už počas tohto obdobia naháňal s hokejkou a loptičkou, či futbalovou, alebo basketbalovou loptou… 🙂 Niekedy sa mi chce viacej ako môjmu Miškovi. Nahováram ho, poďme si ešte zahádzať na kôš. Je 19.00 a my vybehneme von aj po 3 krát počas dňa a sme vonku do úplného zotmenia. Každý deň sa snažíme si spraviť krásnu prechádzku, posedíme si v tráve, len tak pozeráme spolu do vody a rozprávame sa. Veľa krát boli podobné situácie aj predtým, ale nikdy to nebolo také uvoľnené a spontánne. Žiadne plánovanie. Voľnosť.

Ako trávite svoj čas vy ?

Využívate ho skutočne tak, ako by ste chceli ?

Trávite svoj čas s tým človekom, s ktorým by ste to skutočne chceli ?

Ak máte pocit, že nerobíte to čo chcete, proste to začnite robiť. Teraz je perfektná príležitosť na veci, ktoré tvorili z vášho predchádzajúceho času ani nie 10%. Využite ho naplno a hlavne s tými ,čo fakt chcete.

Teraz sa nemusíte na nič hrať, len byť sami sebou.

Raz mi jeden múdry pán povedal : Vždy využi z minima maximum čo sa dá.

 

Ďakujem aj za toto obdobie 🙂
Krásny večer priatelia 🙂