S pravdou von: Svet už nebude taký ako predtým

V tomto článku sa nebudem vyjadrovať cielene k situácií čo sa deje. Moja teória je, že niečo už muselo prísť. Zbytočne je diskutovať o tom či je to spravené zámerne, alebo je to len nešťastná náhoda. Každý nech sa rozhodne sám.

Čo však môže tento čas priniesť obyčajným pracujúcim ľudom ? Tento čas môže byť akýmsi pôrodom k novej spoločnosti a chápania súvislostí prepojenia prírody a človeka ako takého. Môže to byť obdobie, ktoré z človeka vyženie tých najtemnejších démonov. Oni veľmi radi prichádzajú v tých najkrízovejších situáciach. Zároveň sa v tých najkrízovejších situáciach viete zbaviť svojich tzv. najtemnejších vnútorných démonov a akoby sa znovu narodiť. Narodiť sa čistí, nepoškvrnení, s úplne iným pohľadom na život, s inými prioritami. Preto nemajte hlavu plnú ako preplnený čajník z ktorého preteká. Zachovajte si tie najčistejšie myšlienky a pokiaľ niečo príde prijmite to len s pokorou. Sledujte to.

Veľmi veľa sa písalo o roku 2012, niekedy až tak, že niektorí ľudia kupovali viacej konzerv ako v tomto období. Osvietenie môže prísť teraz, lebo z tej najnáročnejšej prekážky príde tá zmena. Akoby nám to celé docvaklo a zapadlo. Prečo sme tu? Toto obdobie môže byť akýmsi požehnaním pre prírodu a všetko živé, lebo silný človek sa zrazu stiahol do brlohu :-D. Aj príroda sa riadi niekedy heslom, prežije len najsilnejší. Kto však je ten najsilnejší?

Najsilnejší môže byť ten, čo hrá s kartami, ktoré mu ostali v ruke. Najsilnejší môže byť ten, kto je zmierený a pokorne zároveň prijíma všetky skúšky. Zvláda ich ,lebo myseľ je prázdna a je tu a teraz. Áno, množstvo z nás bude mať problém vydržať sám so sebou a blízkymi. Bude to o utužovaní rodiny, ktorá sa v poslednej dobe globálne dostáva akoby na inú koľaj. Kolujú aj krásne vtipy, ako manžel prichádza na to akú skvelú babu (manželku, priateľku) má doma, ktorá sa mu stará o domácnosť, kým on pracuje a večer ide na pivko. Teraz sa zrazu rozprávajú a vizualizujú si všetko krok za krokom. Spolu sú silní. Príde však aj k mnohým nezhodám, hádkam, možno aj k rozvodom. Bude to nefalšovaná mega očista. Všetko čo spolu má byť ostane, čo nie veľmi rýchlo sa rozdelí. Toto je ten prerod, ktorý si myslím pomaly začína – resp. už začal. Koľko bude trvať možno závisí aj od nás, od toho ako sme počas tohto obdobia dozreli a budeme vedieť fungovať v Novom svete. Ten Nový svet bude formovateľný, čiže závisí len a len od nás ako to bude vyzerať.

Ja som od včera prestal rátať straty fyzické (finančné). Ten kto je živnostník ,dobre vie, čo to je. Od dnes rátam, už len to čo pozitívneho mi tento čas prináša. Tu a teraz to je jedine kde nás to celé vedie.

Využime tento čas na niečo veľkolepé ,na tú dlho očakávanú transformáciu. Každý tú transformáciu nech príjme takú akú ju on sám očakáva.

Prajem Vám krásny čas strávený so sebou samým a s tou úplne najbližšou rodinou. Čas na obnovu a obrodu. Znovunarodenie.

Prejdime očistcom bez strachu.

See you lejter aligejter. 🙂