S pravdou von-Novoročný špeciál

Keď som na Silvestra nachvíľu zapol facebook, zistil som podľa rôznych príspevkov, že viacerí moji priatelia prežili v ich očiach veľmi ťažký a náročný rok. Z môjho pohľadu to bol tiež veľmi náročný rok, plný zmien, zvratov, turbulencií. S určitosťou však môžem skonštatovať, že to bola perfektná jazda. Jazda, ktorá priniesla nové znalosti, skúsenosti, priateľov, ale hlavne spojenie so samým sebou. Je však ďalší rok, preto neodporúčam vracať sa do minulosti, ale žiť v prítomnosti a tvoriť si svoju krásnu realitu tu a teraz.
Rok 2019 môže pre mnohých z nás znamenať možnosť zapojenia do rôznych projektov, hlavne v oblastiach, ktoré dovtedy pre Vás boli len záľubou – hobby. Taktiež sa mnohým z nás naskytnú možnosti vytvoriť si svoje vlastné projekty o ktorých sme snívali niekoľko rokov a akoby práve teraz nastal čas realizácie. Treba len poriadne chytiť šťastie do svojich rúk , strach odhodiť do krabice a nenechať sa spochybniť ani v najmenších detailoch. Poznám množstvo geniálnych ľudí, ktorí túžia po práci snov, ale si ju proste nedovolia. Majú niekde hlboko vryté, že práca nás nemá baviť, práca nemá byť záľuba, práca nás má živiť. Toto je jedna z tých najväčších hlúpostí, aká len môže byť. Mnohí ľudia sa zase obmedzujú vekom, ja už mám toľko rokov, čo budem teraz na staré kolená vymýšľať. Popritom je ideálny čas vždy .Niektorí ľudia začínajú svoje plány realizovať skoro, iní musia dozrieť ako whisky v dubovom sude. Čím staršia tým lepšia. Preto sa nebráňte novým výzvam ,ani vtedy ak Vás okolie vidí už na dôchodku.
Zahoďte všetky zábrany, počúvajte srdce a nechajte ho riadiť svoj mozog. Sami si potom poďakujete.

A čo Novoročné predsavzatia??? Ja si ich teda nedávam  . Mám pocit, že je to ten najhorší čas, ktorý môže byť. Pokiaľ človek vie, že niečo nerobí správne a chce to zmeniť, je najideálnejšie riešenie zmeniť to hneď a nečakať na Nový rok. Rok čo rok mám klientov, ktorí sa chcú začať o seba starať. V októbri mi zahlásia -od januára začínam u Vás s tými rehabilitačnými cvikmi čo ste mi odporúčali v máji. Ja s kľudom Holanďana vravím ok. Potom príde december, obžerstvo a čakanie na Nový rok.V januári prídu, začnú a február mi už tvrdia, že nemajú čas opäť a presúvajú cvičenia na predletné obdobie. U niektorých sa to opakuje každý rok. Keď v skutočnosti niečo vo svojom živote natrvalo chceme zmeniť, je dôležité to spraviť hneď ako to najviac cítime. Vtedy do toho dávame najviac energie a samozrejme je dôležité v tom aj zotrvať.Ja používam zázračnú 21 dňovú prax. Čiže namiesto predsavzatí, si skutočne rozmyslime čo chceme a realizujme to tu a teraz ,hneď. Vtedy to bude mať najlepší výsledok 
Všetkým držím palce v realizácii samých seba ,pri uskutočňovaní hodnôt hlboko vo svojom srdci. Majme vždy na pamäti, že len v prítomnosti budeme vedieť správne aplikovať všetky zákonitosti vesmíru a využívať ich aj pre svoje potreby.

V Novom roku sa môžete tešiť, na nové projekty aj u nás, budeme Vás o nich postupne informovať. Budeme sa viac snažiť ísť odbornejšie do oblasti zdravého životného štýlu z viacerých smerov, takže sa máte na čo tešiť. Verím, že to bude jazda, tým najkrajším tobogánom aký si vieme len predstaviť. Vidíme sa už onedlho s novinkami 
See you later aligejtr 

 

Fotka Richard Knoška Masáže a Regenerácia.