S pravdou von: Perfektný

Koľko krát si si povedal, alebo povedala, že si úžasná, perfektný, že sme dokonalosť sama o sebe?

Máme sa fakt dosť radi? Prečo sme so sebou neustále nespokojný, prečo sa nevieme pochváliť, oceniť. Keď ráno vstaneme povedali by sme pred zrkadlom, že sme dokonalý? Bolo by to fakt úprimné? Vieme oceniť dobré jedlo, nábytok, domy či autá. Tak isto vieme oceniť často krát aj ostatných perfektných ľudí, ale samého veľa krát nie. Vieme sa spojiť úplne sami so sebou a tým poznať pravdu všetkého o tom som už písal. Prečo však stále odsúvame vzťah k samému sebe. Dovoľme si vytvoriť dokonalý vzťah k sebe samému a utvoriť medzi dušou a telom súlad. Bude to znamenať nekonečné možnosti, ktoré zachádzajú až za normálne chápanie ľudí. Spriateľme sa so sebou samým a pochopme hĺbku nášho bytia. Aj toto je jedna z hlavných príčin bytia tu na svete.

V minulosti ma učili, ako si mám rozprávať formulky pred zrkadlom, ktoré som odrecitoval, ako otčenáš a popri tom som neveril ani jednej vete. Prestal som to robiť, hľadal som hlbšie a prišiel som na to, že niekedy sú slová zbytočné, treba to proste precítiť. Precítiť to, že sa cítime perfektne, že sme perfektný a že všetko naokolo je proste dokonalé. Zrazu všetky tie, nie až tak perfektné veci opúšťajú náš priestor a realitu. Už som mnoho krát písal, že svoju realitu si tvoríme sami, každý jeden z nás. Tvorte si s uvedomením, ale s pocitom dokonalosti samého seba. S pocitom, že som úžasný!

Nebojme sa oceniť.

Vo vibrácií dokonalosti, neexistuje prehra, či víťaz, ani dobré a zlé. Existuje len podstata dokonalosti, láska a to čo si cielene tvoríme.

Verím, že každý z nás pôjde naozaj hlboko do seba a nájde tú dokonalú bytosť plnú sily a energie.

Možnosti má každý. 🙂