S pravdou von : Zbohom zákerný svet

Je to už dlho, čo príde? Hŕstka ľudí čo verila, akoby strácala nádej a podliehala depresiám. Svet, akoby prišiel k tomu najväčšiemu zotročeniu a pripravil ľudí o to najdôležitejšie dýchať. Áno dýchať, človek vydrží bez jedla, aj bez vody sám som si to skúsil v rôznych dĺžkach. Ale zobrať človeku hlboký nádych v prírode, kdekoľvek vonku, považujem za zločin najvyššej závažnosti.

Čo sa však odohráva v pozadí nikdy nemôžeme konkrétne vedieť, môžeme sa domnievať, konšpirovať, či hádať. Vždy to je však o ľuďoch. Pred 2 dňami som bol svedkom, kedy na ihrisku pred blokom bola rekordná návšteva, ihrisko praskalo vo švíkoch. Deti a teenegeri hrali basketbal, futbal, množstvo detí vytiahlo bicykle, či kolieskové korčule. Zrazu tam nabehli mestský policajti a všetky detská mali na sebe rúška. Na šťastie tie deti majú trocha rozumu a ihneď si ich dávali dole, keď odišli. Niektoré však zo strachu pálili čiaru domov. Hrať basketbal s respirátorom je podľa mňa podobné ako bozkávať sa cez igelitový sáčok.

Ak to mám robiť tak, poriadne, alebo vôbec. Ľudia sa však prebúdzajú a prichádzajú na skutočné hodnoty, hodnoty zdravia, ktoré sa budujú dlhodobo a s patričnou úctou k svojmu telu. Hodnoty emocionálnej pohody, kedy aj ten najkratší pobyt v lese môže byť, lepší ako najlepšia výstava v múzeu. Tieto hodnoty, ľudí spoja a čo chvíľa aj oslobodia spod nadvlády šelmy.

Preto na záver radím, napriek všetkým okolnostiam sa smejte, radujte sa, budujte svoju emocionálnu pohodu a tým aj svoje zdravie. Nepredajte proste svoju dušu za nič na svete, je to to najdôležitejšie čo máme k dispozícií. Ak ste fanúšikom filmov pozrite si dobrý film, obľúbenú komédiu. Kľudne to môže byť aj taká vtákovina ako Blbí a blbší s neprekonateľným Jimom Carreym, ktorý akoby bol mužom dvoch tvári. Vie zahrať hocijakého šaša, už len čakám kedy dostane rolu hrať amerického prezidenta.

Venujte sa tomu čo Vás skutočne napĺňa a vyčarí Vám úsmev na tvári. Ak Vás telka rozčuľuje, kľudne ju vyhoďte, aj von oknom.

Prosím pozrite sa však predtým než ju budete vyhadzovať, vonka teraz fakt behá veľmi veľa detí pod oknami. Pri pobyte v prírode sa odovzdajte Matke prírode, nech lieči nielen naše emocionálne, ale aj fyzické telo. Nehádajte sa s nikým, každý môže mať iný pohľad na danú vec.

Teraz je to obdobie, kedy proste len buďme. Buďme láska. 🙂
Však vieme, že Dobre bude. 🙂

Spojenie pozitívnej energie a upriamovania sa len na to pozitívne spraví jednoduchý Game over. A svet bude naozaj krásny, možno aj s výraznými bonusmi 🙂

Toto bol môj posledný článok na dané obdobie, lebo viem, do čoho dávam energiu, to posilňujem.

S inými článkami pokračujeme. 🙂

Ďakujem 🙂