Revolution Body cvičenie

Milí priatelia pred mesiacov, sme doporučovali prvú prevádzku, ktorá z našej strany fakt stála za vyskúšanie.
Dnes by som chcel pokračovať, v našej tradícii. Túto sobotu sme boli vyskúšať cvičenie, ktoré nie je bežné. Revolution Body cvičenie v obleku za podpory elektrických impulzov, kde 20 minútový tréning dokáže nahradiť aj 90 min. tréning ba aj viac. Ako už mediálne známa hláška nevyskúšaš nevieš platí ozaj pri všetkom. Tak sme aj my s Adrianou vyskúšali toto cvičenie. Ráno keď sme sa dostavili na tréning boli sme taký opatrní. Nevedeli sme vôbec do čoho ideme, ale príjemná slečna Simona nás privítala a rýchlo aj vysvetlila. Prvý som išiel ja a po 25 minútach sme sa vymenili s Adrianou. Bol s nami aj drobec, takže jeden z nás musel dávať pozor na aktívneho Miška, ktorý vyskúšal asi viac cvičebných pomôcok, než my (viď foto  ). Pri cvičení sme išli skoro do maxima našich síl a príjemne unavení sme odchádzali, že to bolo úžasné. Už večer po cvičení sme cítili rôzne partie(po 20 min. cvičení som tomu nechcel veriť).Na druhý deň som cítil nohy akoby som makal intenzívne niekde v posilke minimálne 60 minút a išiel si potom ešte niekde zaskákať kačáky  . To sme mali tréning zameraný nie len na nohy, ale na celé telo. Počet drepov nebol taký, aby sme mohli mať takú reakciu nôh. Cvičenie teda pri pravidelnosti môže šetriť aj čas a navyše nebolo potrebné využívať veľké váhy, takže nemôžeme hovoriť o preťažovaní kĺbov a chrbtice. Elektroimpulzy vykonávajú aj prácu malých svalov, ktoré často nie sú zapájané a sú v neaktivite, čo môže viesť aj k zlým pohybovým stereotypom.

Za nás toto cvičenie dostalo určite zelenú. Je to príjemná zmena. Mňa ako odporcu klasických činkárni,(čoraz viac ľudí má skôr zdravotné problémy ako úžitok) príjemne toto cvičenie prekvapilo.

A určite budeme skúšať aj zdatnejších cvičencov, či profesionálnych športovcov, aby sme ešte objektívnejšie vedeli posúdiť účinok Revolution Body.

Prajem krásny večer a určite odporúčame vyskúšať Revolution Body v Košiciach na Štefánikovej 6